Skip to content

Kontakt – Centrum Szkolenia: Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Skontaktuj się z nami

W Centrum Szkolenia zawsze stawiamy na otwartą i bezpośrednią komunikację. Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci w każdym aspekcie związanym z nauką jazdy. Nasz zespół jest gotowy, aby udzielić Ci wsparcia, doradzić i zapewnić wszystkie niezbędne informacje. Możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów, w zależności od Twoich preferencji i potrzeb.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości, czy chcesz uzyskać więcej informacji o naszych kursach i usługach, nie wahaj się do nas zadzwonić. Nasz numer telefonu to +48 32 764 8590. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci w wyborze odpowiedniego kursu.

Możesz również skontaktować się z nami drogą mailową, wysyłając wiadomość na adres [email protected]. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości e-mail w ciągu 24 godzin. Nasz zespół dba o to, aby każde zapytanie było rozpatrzone indywidualnie i z najwyższą starannością.

Odwiedź nasze biuro

Zapraszamy również do osobistej wizyty w naszym biurze. To doskonała okazja, aby poznać nasz zespół, zobaczyć nasze obiekty i poczuć atmosferę naszego centrum. Nasz adres to ul. Edukacyjna 15, 70-001 Szczecin. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. Jeśli planujesz wizytę, zachęcamy do umówienia się na konkretny termin, abyśmy mogli zagwarantować Ci naszą pełną uwagę i czas.

W naszym biurze możesz również zapoznać się z pełną ofertą kursów, zasięgnąć porady naszych instruktorów oraz zapisać się na wybrany kurs. Nasz personel chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże w wyborze najodpowiedniejszego kursu, dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań.